Referencje

„Rolety (żaluzje, verticale) najwyższej jakości, montaż został przeprowadzony szybko i starannie ”

„Towar dobrej jakości dostarczony został zgodnie z zamówieniem oraz zamontowany w sposób sprawny zgodnie z zasadami BHP”

„Produkty dobrej jakości są dostarczane terminowo i zgodnie z ustaleniami, montowane fachowo - zgodnie z zasadami BHP.Usługi świadczone przez Firmę Bobi-Dekor w pełni zasługują na nasze polecenie.”

„Zlecone zadania zostały wykonane zgodnie z umową, terminowo oraz z dużą dbałością o jakość proponowanych wyrobów. Należy podkreślić dobrą atmosferę współpracy, kompetencje pracowników firmy i elastyczność w kontaktach z inwestorem.Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową współpracę uważamy firmę Bobi-Decor za godną polecenia.”

„Należy podkreślić, iż pracownicy firmy cechują się wysoką kulturą osobistą i znajomością problematyki, swoje obowiązki wykonują w sposób profesjonalny.Firma "BOBI-DECOR" jest Wykonawcą rzetelnym, odpowiedzialnym i godnym zaufania, którą można polecić innym kontrahentom.”

„Realizacja zleceń przebiegała terminowo i zgodnie z ustaleniami. W czasnie realizacji panował ład i porządek a prace odbywały się zgodnie z zasadami BHP.Firmę "BOBI-DECOR" możemy polecić jako wykonawcę profesjonalnego, rzetelnego i godnego zaufania.”

Insrukcja montażu rolet:

Montaż rolety dzień/noc:

 

Montaż rolety rolety okiennej
z systemem prowadzenia żyłkowego:

Montaż rolety Dzień i Noc
z systemem prowadzenia żyłkowego:

 

O firmie:

Bobi-decor producent szerokiej gamy systemów osłonowych. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy nową, przejrzystą stronę ukazującą nasze zaangażowanie oraz doświadczenie w produkcji i sprzedaży osłon okiennych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg wysokiej jakości produktów takich jak: Rolety wszelkich rodzajów: Tanie rolety w systemie MINI i MAX poprzez bardziej zaawansowany system rolet w kasecie wypukłej bądź płaskiej, po rolety dzień-noc oraz systemy specjalnie dedykowany do okien dachowych (połaciowych). Oprócz cieszącym się wielkim powodzeniem od wielu lat osłonom takim jak żaluzje aluminiowe, czy verticale (wertikale) oferujemy również żaluzje drewniane oraz żaluzje plisowe z wysokiej jakości materiału oraz rolety rzymskie czy typowe zasłony okienne. Posiadamy również w ofercie nowoczesne produkty jak na przykład żaluzje japońskie zwane panel track doskonale sprawdzające się w pomieszczeniach prywatnych jak również w biurach i innych lokalach użyteczności publicznej. Oczywiście nie ograniczamy się jedynie do produktów montowanych wewnątrz pomieszczeń. Zajmujemy się produkcją i montażem rolet zewnętrznych zabezpieczających. Rolety antywłamaniowe zdecydowanie poprawią ochronę Państwa mienia. Termo rolety skutecznie chronią przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń w upalne dni, oraz pozwolą zmniejszyć koszty ogrzewania zimą. W naszej ofercie można znaleźć również ocieplane bramy garażowe. Montowane przez nas markizy są doskonałym udogodnieniem użyteczności tarasów czy balkonów, natomiast szereg wariantów moskitier zapewni spokojnie przespane noce bez uciążliwych owadów. Zapraszamy też do zapoznania się z nowymi produktami z kategorii osłon fasadowych Życzymy miłego oglądania i zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Wyposażony we wzorniki oraz CENNIK doradca chętnie państwa odwiedzi by pomóc w doborze najlepszego rozwiązania.